Hľadať

POV: Nahliadnite do technologického hubu firmy Himolla

V rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí technologických inovácií zažíva vlnu transformácie aj nábytkársky priemysel. Na čele novej know-how revolúcie stojí značka Himolla, ktorá bez problémov spája remeselnú zručnosť s najnovšími technológiami a nanovo definuje umenie pohodlia. Práve táto inovatívna vyspelosť značku odlišuje - jej sortiment ponúka oveľa viac než len príjemný zovňajšok.

relaxacne kreslo
(Zdroj obrázku: www.himolla.com)

Know-how predchádzajúcich generácií, technológie budúcnosti

Pokiaľ ide o meranie úspechu na ceste k dokonalosti, spoločnosť Himolla je veľmi blízko cieľa. Pre jednu z najväčších tovární na výrobu nábytku v tomto odvetví v Európe je kvalita nábytku nielen záväzkom, ale podlieha aj veľmi prísnym procesom. Práve procesy a ich riadenie jej umožňujú veľmi rýchlo napredovať v hraniciach pokroku - spĺňať takmer futuristické predstavy o tom, čo dokáže (ne)obyčajné kreslo alebo pohovka.

relaxacne polohovatelne kreslo
(Zdroj obrázku: Katalóg Himolla, model Ultima)

Prekvitá tu legendárny nemecký perfekcionizmus - spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1948, prevzala to podstatné z každého desaťročia svojej histórie a dnes sa môže pochváliť plne automatizovanou výrobou pod dohľadom vrcholového manažmentu. Je to doslova technologická špička, ktorá stojí za pozornosť. 

Mučiareň nábytku i precízne vedenie spoločnosti 

Celá značka sa môže pochváliť veľmi progresívnym štýlom riadenia. Dbá na kvalitné riadenie ľudských zdrojov, používanie len tých najkvalitnejších materiálov, ale aj na dodržiavanie mnohých noriem stanovených Nemeckým združením pre zabezpečenie kvality nábytku (Deutsche Gütegemeinschaft Möbel). 

Mnohé z týchto noriem dokonca prekračuje. Táto bavorská továreň snov a inovácií však v žiadnom prípade nie je zberateľom odznakov. Všetky kvalifikačné požiadavky sú súčasťou vízie, ktorá zahŕňa disciplínu a cestu k nevyhnutnému úspechu.

luxusne relaxacne kresla
(Zdroj obrázku: Katalóg Himolla, model Promotion)

Okrem nekompromisnej kvality sa spoločnosť Himolla vyznačuje aj svojimi schopnosťami. V článku Masážne kreslá alebo niečo ešte lepšie? sme predstavili úplne jedinečné funkcie, ktoré môžete využiť na personalizáciu svojho nábytku. Nábytok už nie je viazaný strnulými výrobnými postupmi, možno ho presne prispôsobiť požiadavkám zákazníka z hľadiska dizajnu, farieb, rozmerov a ďalších parametrov. Chceli by ste, aby vás vaša pohovka hriala, prispôsobila sa konkrétnemu tvaru vášho tela, poskytovala vám masáž a ešte vám hrala obľúbenú hudbu? Neuveriteľné, však? Ale vďaka značke Himolla je to úplne reálne. Ešte viac sa dozviete v článku Himolla, komfort ako vášeň.

polohovatelne sedacky
(Zdroj obrázku: Katalóg Himolla, model Easy Comfort)

V čase, keď všetky oblasti trhu prechádzajú digitálnou metamorfózou, je spoločnosť Himolla hrdým priekopníkom v oblasti integrácie dizajnu, komfortu a technológií. Spojenie zmyslu pre disciplínu a plnenie plánov so špičkovými inováciami dáva spoločnosti Himolla najavo, že nezostáva len výrobcom nábytku, ale vizionárskou silou, ktorá formuje budúcnosť relaxu. 

Chcete spoznať hĺbku technologického náskoku spoločnosti Himolla? Obráťte sa na nás v Carelli Praha a my vám radi predstavíme všetky možnosti.