Hľadať
Premium
Promotion - Himolla

Promotion - Himolla

Maximálny komfort sedenia: relaxačná pohovka PROMOTION 1809

Čalúnený nábytok PROMOTION zaujme svojím mimoriadne moderným vzhľadom, ktorý je natoľko prispôsobivý, že ho možno kombinovať s takmer akýmkoľvek štýlom nábytku. Pohovka PROMOTION sa dodáva v niekoľkých verziách: ako klasická pohovka, ako samostatná rozkladacia pohovka alebo ako prispôsobiteľná pohovka pre celú rodinu. Nech si vyberiete ktorúkoľvek verziu, luxusná pohovka sa vždy vyznačuje výnimočným komfortom sedenia, ktorý vám umožní naplno si vychutnať váš vzácny voľný čas.

Luxusná pohovka PROMOTION je úspešná nielen vďaka svojmu vzhľadu. Presvedčí aj svojou funkčnosťou. Môžete využiť manuálne nastaviteľnú opierku hlavy, elektrickú opierku nôh a praktické nastavenie hĺbky sedadla. Na ovládanie polohovania sa používa spínač na boku sedadla, ktorý je ľahko prístupný.

Vďaka mäkkým nohám pôsobí pohovka PROMOTION mimoriadne ľahkým, takmer beztiažovým dojmom. Môžete si vybrať medzi nohami antracitovej farby alebo nohami s povrchovou úpravou z brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Výber poťahu novej pohovky je tiež na vás - vyberte si taký, ktorý vyhovuje vášmu vkusu a štýlu interiéru. Na výber je viac ako 600 rôznych tkanín a 200 rôznych koží, ktoré majú rôzne farby a kvalitu. Bez ohľadu na to, ako bude vyzerať vaša nová pohovka snov, spoločnosť Himolla vždy ponúka päťročnú záruku na penové, nepohyblivé a nosné časti a na mnoho rôznych poťahov.

Zaujíma Vás Promotion - Himolla?

Špecifikácie:

Zaujíma Vás Promotion - Himolla?

Podobné produkty