Hľadať
Easy Comfort - Himolla

Easy Comfort - Himolla

Elegantná dizajnová pohovka Easy Comfort 4602 s funkciou polohovania

Vneste do svojho domova trochu relaxu a odpočinku s pohovkou EASY COMFORT od nemeckej značky Himolla. Čalúnený nábytok má nastaviteľné operadlo a podnožku, takže môžete nielen pohodlne sedieť, ale aj ležať, relaxovať a dokonca spať. Pohovky EASY COMFORT sú k dispozícii v rôznych dizajnoch.

Rad EASY COMFORT ponúka elegantne navrhnuté polohovateľné pohovky s výberom z viac ako 600 rôznych látok a 200 rôznych koží, ktoré sa hodia do každého interiéru. Okrem toho sú elegantné kovové podstavce k dispozícii v troch rôznych povrchových úpravách: nerezová oceľ, prášková antracitová farba a lesklý lesk. K dispozícii je aj zakrivený modul s praktickým mediálnym prvkom medzi sedadlami. Ten môže byť vybavený portom USB, držiakom na pohár a zásuvkou. Vrchol pohodlia! Pohodlne sa usaďte a relaxujte.

Dizajnové pohovky EASY COMFORT sú k dispozícii s funkciou sklápania alebo bez nej. Ak chcete polohovateľnú verziu, aby ste mohli sedieť a ležať v maximálnom pohodlí, môžete si vybrať medzi modelmi, pri ktorých sa opierka chrbta a opierka nôh dajú nastaviť samostatne ručne pomocou mechanizmu plynovej pružiny, a modelmi s elektrickým nastavením. Pre elektrické verzie je k dispozícii diaľkové ovládanie. Ovládacia jednotka je pripevnená pod opierkou pomocou magnetu, aby bola vždy po ruke.

Zaujíma Vás Easy Comfort - Himolla?

Špecifikácie:

Zaujíma Vás Easy Comfort - Himolla?

Podobné produkty