Hľadať

Tomasella. Moderný nábytok, ktorý Taliani milujú.

Alebo tiež "krása, ktorú si môže vychutnať každý", ako hovorí motto značky. Tomasella si poctivo buduje svoju pozíciu od roku 1948 a nesie meno svojho zakladateľa Luigiho Tomasella, ktorý ju založil s cieľom vytvárať vkusný, funkčný a cenovo dostupný dizajnový nábytok.

Predaj nábytku pre talianske domácnosti

Misia splnená. Spoločnosť, ktorá vznikla neďaleko Benátok, dnes vyrába celý rad produktov. Tie v sebe spájajú sofistikovaný exteriér a nápadité možnosti nábytku navrhnuté tak, aby vydržali dlhé roky s minimálnou údržbou. Priamočiara jednoduchosť a estetická čistota navyše prispeli k ďalšej zvláštnosti - a to, že Tomasella je najpredávanejším nábytkom na talianskom trhu. Ide o zaujímavý unikát, keďže väčšina konkurentov sa zaoberá najmä vývozom do zahraničia.

Carelli TIP: Ak máte radi kombináciu cestovania a dizajnu, nenechajte si ujsť veľtrh dizajnu Feria Habitat Valencia 2023, na ktorom bude prítomná aj spoločnosť Tomasella.

Prečo (nielen) Taliani milujú Tomasellu?

Jednoduchosť v najlepšej podobe. Nemýľte si to s nižšou kvalitou alebo s nedostatkom inšpirácie. Postele s úložným priestorom, praktické policové systémy, multifunkčné knižnice, ale aj solitérne kúsky ako kreslá či komody, ktoré zároveň pôsobia ako šperky v hre interiérového dizajnu. Príjemný minimalizmus s prímesou talianskeho kreatívneho vkusu je presne to, čo dnes väčšina zákazníkov hľadá.

dizajn nábytok
Zdroj obrázku: Katalóg Tomasella, model Hood. Vintage kreslo, ale alebo uvoľnený moderný kúsok? Oboje.

Vzájomná kompatibilita. Ponuka je rozsiahla, ale nie taká rozsiahla, aby vás uvrhla do rozhodovacej paralýzy ako lavína. Katalóg značky ponúka príjemne nekomplikovaný spôsob, ako si zariadiť domov svojich snov, aj keď nie ste interiérový dizajnér.

Moderné obývacie steny, vstavané skrine a šatníky sú jednoznačne položky, na ktoré sú dizajnéri Tomasella hrdí. Najmä vstavané skrine sú v súčasnosti preferovaným spôsobom, ako koncipovať moderné spálne s úložným priestorom a zároveň dodať interiéru niečo skutočne štýlové. Šatníky prispôsobené vašim potrebám a priestoru vám navyše uľahčia každodennú organizáciu. Spolu s ďalšími kusmi nábytku Tomasella si môžete zostaviť pôsobivý interiér v talianskom štýle a technické možnosti umožňujú kratšie dodacie lehoty, ktoré sú v prípade tejto značky približne 4-8 týždňov v závislosti od zvolených materiálov.

Luxusné spálne
Zdroj obrázku: Katalóg Tomasella.

Luxusné postele.  Vynikajú svojím spracovaním (väčšinou drevo a kvalitné čalúnenie), ale aj dizajnom v univerzálne elegantnom štýle. Nezabúdajte, že taliansky životný štýl sa vyznačuje túžbou po pohodlí. Koho iného by ste mali odporučiť na posteľ, ktorá spĺňa vaše vysoké nároky na kvalitný nočný odpočinok? My v spoločnosti Carelli máme radi napríklad model Zeno. Čalúnený rám v kombinácii s kožou a ozdobným prešívaním je vynikajúcim vyjadrením povestného minimalistického vkusu v prémiovom vyhotovení. Zaručujeme pohodlie!

Luxusná spálna
Zdroj obrázku: Katalóg Tomasella, model Zeno. Vkusný spôsob, ako dodať spálni luxus, ktorý nikdy nevyjde z módy. Model Zeno ponúka množstvo možností, ako ho priviesť k osobnej dokonalosti.

luxusné postele
Zdroj obrázku: Katalóg Tomasella, model Fusion. Atypický koncept, zámerná asymetria a kvalitná posteľ, ktorá poskytuje pohodlie vďaka vyvýšenému čelu.

Funkčný dizajn. Každý výrobok má svoju vlastnú porciu čistého šarmu, ale nie je výstredný ani šokujúci. Svojou osobitou eleganciou preukazuje službu bez toho, aby skĺzol do skratkovitosti. Mäkké línie sa snúbia s pohodlnými komponentmi, ako napríklad v kresle Loft: Môže to byť sedačka alebo o niečo väčšie kreslo na odpočinok, ktoré sa pýši veľkorysým koženým alebo látkovým čalúnením v rôznych farbách.

Luxusné dvojlôžkové postele
Zdroj obrázku: Katalóg Tomasella, model Scrittoio Ink. Typické spojenie minimalistického dizajnu s praktickou účinnosťou pre Tomasellu. Vynikne ako stôl do modernej kancelárie, ale zároveň doplní každú miestnosť, v ktorej je potrebné z času na čas niečo urobiť, naplánovať, napísať alebo prečítať.

Tomasella má navyše za sebou viac ako 70 rokov fungovania, vývoja a zdokonaľovania. Spoločnosť tiež postupne prešla od sériovej výroby k výrobe na mieru, ktorá je na dnešnom trhu jednoznačne žiadaná. Každý výrobok je navyše možné prispôsobiť vašim požiadavkám, a to aj tým veľmi odvážnym. Spoločnosť Tomasella veľmi dbá na to, aby reflektovala aktuálne potreby svojich zákazníkov prostredníctvom prieskumu trhu a aktualizácie svojej ponuky. Aj preto si značka získava čoraz väčšiu popularitu - sympaticky a pohotovo vychádza v ústrety potrebám svojich zákazníkov.

Technická úroveň, najmä premyslené automatizované spracovanie dreva. To umožňuje výraznú ekonomickú efektívnosť a zníženie ceny až o 30 % v porovnaní s výrobou stolárskych výrobkov, a teda výhodnejšiu cenu pre konečného zákazníka bez zníženia kvality.
Podobne napríklad špeciálna technika potlače dosiek na výrobu nábytku spôsobila revolúciu vo výrobe a v možnostiach, ktoré možno ponúknuť interiérom v duchu Tomasella. Továreň spoločnosti je na veľmi pokročilej technickej úrovni: rozšírila strojové vybavenie, profesionalitu zamestnancov, počet zamestnancov, sortiment povrchových úprav, možnosti kombinovania materiálov a textúr a zvýšila kvalitu a spoľahlivosť výrobku. Silná spoločnosť podporená mnohými certifikátmi a oceneniami sa posúva k veľmi moderným postupom. Vedenie spoločnosti prisahá na ľudský um v kombinácii so strojovou presnosťou a vidí v tom výslednú harmóniu každého projektu.

interiérové študio
Zdroj obrázku: Katalóg Tomasella

3-D vizualizácia nábytku, ktorú môžete použiť s touto spoločnosťou. Pretože neexistuje lepší spôsob, ako sa uistiť o konkrétnom výbere, ako vidieť ho pred sebou vo všetkých farbách. Pri plánovaní interiéru je tento krok nenahraditeľný a pomôže vám vyhnúť sa zbytočným chybám a nákladom.

Tomasella je priesečníkom talianskeho nábytkového dizajnu s hlbokou tradíciou a implementáciou ultramoderných postupov. Je určená všetkým, ktorí si želajú, aby ich domov naplnil príjemný duch dolce far niente, teda sladkého ničnerobenia a ľahkosti bytia. Zároveň je však naplnením všetkých technologických výdobytkov, ktoré prináša vysoko funkčný, kvalitný a odolný nábytok.

Nábytok Tomasella môžete vidieť napríklad na nadchádzajúcom Salone del Mobile v Miláne.