Hľadať

Himolla: Masážne kreslá alebo niečo ešte lepšie?

V oblasti nábytku je nemecké remeslo celosvetovo uznávané ako ekvivalent najvyšších hodnôt. Kvalitné nemecké pohovky sme vám už predstavili v článku Himolla - pohodlie ako vášeň. Pridajte sa k nám a doprajte tejto vášni ešte viac! Radi by sme vám predstavili spôsob, ako vášmu odpočinku aj interiéru dodať najvyšší možný štandard.

Relaxačné kreslá lepšie ako dovolenka

Tradícia nemeckej značky Himolla trvá už 70 rokov a má byť na čo hrdá. Nie je to len kvalita procesov a materiálov, ale aj cit pre dokonale formulovaný dizajn. Vychádza z moderných a večných trendov a každý jeden výrobok je súhrou toho, čo lahodí očiam a čo telu. Najvyššou vizitkou modelov Himolla je skutočnosť, že harmóniu estetiky a pohodlia možno dosiahnuť presne takými vlastnosťami, aké od svojho nábytku očakávate. Polohovateľné relaxačné kreslo? Masážne kreslo s vyhrievaním? To je len začiatok...

Vezmime si model stoličky Easy Swing ako príklad absolútne dokonalej nemeckej kvality so všetkými jej možnosťami. Presvedčí vás svojím elegantným vzhľadom, mimoriadne vysokým komfortom sedenia vo všetkých polohách a mnohými individuálnymi možnosťami dizajnu:

Polohovanie


(Zdroj: YouTube)

Relaxačné kreslo s podnožkou ponúka pohodlné anatomicky tvarované operadlo a sedadlo podopreté kvalitnými výplňovými materiálmi. Polohu základne možno upraviť a nakloniť podľa toho, či si chcete napríklad čítať v pohodlnom polosede, alebo sa len nechať unášať myšlienkami. Jednotlivé časti sa dajú posúvať a nakláňať nezávisle od seba.

Povrchové úpravy

luxusné kožené kreslá

Ide o prémiovú kožu alebo látku podľa vášho výberu. Bohatý výber farieb a materiálov, ktoré prešli nadpriemernými záťažovými testami. Kreslá a pohovky sú detailne prepracované, takže možnosti čalúnenia sa môžu u jednotlivých modelov líšiť. Akékoľvek ďalšie informácie vám radi poskytneme.

Masážne funkcie

Masážne polohovateľné kreslo znie ako splnený sen, ale to nie je všetko. Radi vám predstavíme rôzne možnosti - dostupné s jedným alebo až štyrmi hnacími motormi, podľa toho, čo od svojho vysnívaného kusu nábytku chcete.

masážne kreslo

Smart funkcia Heart Balance

Podporuje polohu, ktorá je v danom okamihu najšetrnejšia pre váš krvný obeh a cievny systém. Všetko môžete prepojiť s jednoduchou mobilnou aplikáciou a nechať sa rozmaznávať. Kto hovorí, že nemôžete spojiť príjemné s užitočným?

luxusná kreslo

Vyhrievanie

Ďalšie z voliteľných potešení, ktoré oceníte, ak máte radi teplo domova a želáte si nerušený relax.

Veľkosť

Prispôsobenie vašej individualite je základnou hodnotou výrobkov Himolla. Môžete si vybrať z veľkostí S, M, L, XL a XXL s maximálnou nosnosťou do 160 kg.

extra velké kreslá

Tvrdosť a mäkkosť

Sedacia časť ako kľúčová opora ponúka niekoľko možností podľa toho, či chcete sedieť na mäkšom alebo tvrdšom povrchu. Funkcia otáčania a šesť možných typov podstavcov vám umožní prispôsobiť nábytok vašim potrebám a dizajnu interiéru.

talianské kreslá

♥  Okrem toho si môžete vybrať medzi manuálnym a motorickým pohonom a na želanie si môžete do stoličky zabudovať pomôcku na zdvíhanie. Elektrické verzie sú vybavené magnetickou rukoväťou a voliteľne externou dobíjacou batériou v striebornej alebo antracitovej farbe.

Továreň na nábytok Himolla má neuveriteľne pokročilú úroveň výroby. Viac informácií nájdete v tomto článku

Všetky obrázky použité v tomto článku pochádzajú z oficiálneho katalógu výrobkov Himolla.