Hľadať
Luxury
Luxusná kožená sedacia súprava Vessel od talianske značky Gamma

Luxusná kožená sedacia súprava Vessel od talianske značky Gamma

15 130 € 8 390 €

Luxusná kožená sedacia súprava v prírodnej brúsené koži.

Rohová kožená sedacia súprava od talianskej značky Gamma Arredamenti

Sedacia súprava Vessel od talianskeho výrobcu nábytku Gamma Arredamenti je legendou medzi luxusnými pohovkami. Vďaka minilastickej základni pôsobí pohovka ľahkým a vzdušným dojmom. Prvotriedna kvalita použitých materiálov spolu s remeselnou zručnosťou talianskych majstrov robí z modelu Vessel klenot medzi pohovkami. Všetky modely tejto talianskej nábytkárskej spoločnosti sa vyznačujú vysokou mierou variability, aby sa dokonale prispôsobili potrebám jednotlivých interiérov.

Príďte si túto pohovku v krásnej hnedej prírodnej koži Burt pozrieť do nášho showroomu. Koža Burt je typ anilínovej hovädzej kože s hrúbkou 1,4 - 1,6 mm. Vyrába sa z európskych surových koží a je povrchovo upravená chrómovou soľou. Koža sa potom farbí v sude, aby sa dosiahla jednotná farba na celom povrchu. Táto úprava kože zvýrazňuje jej prirodzený vzhľad.

Koža Burt sa vyznačuje dobrou farebnou stálosťou a odolnosťou voči mokrému a suchému treniu. Je veľmi pevná a pri bežnom používaní sa nedá roztrhnúť. Je tiež nehorľavá, prešla zápalkovou skúškou a skúškou cigaretou bez toho, aby sa vznietila.

Zaujíma Vás Luxusná kožená sedacia súprava Vessel od talianske značky Gamma?

Špecifikácie:

Rozměr: 305x252 cm

Zaujíma Vás Luxusná kožená sedacia súprava Vessel od talianske značky Gamma?

Podobné produkty