Hľadať

Nový koncept Bontempi Casa

Bontempi Casa. Úspešná značka, ktorá je na trhu od 70. rokov minulého storočia. Založili ju bratia Alessio a Giancarlo Bontempiovci, ktorí ju od začiatku založili ako ambiciózny projekt v Taliansku. Výsledkom je osobitý dizajnový nábytok, neúnavná práca na rozširovaní rodinného podniku a nadšenie pre hľadanie nových spôsobov prístupu k interiérovému dizajnu.

Dizajn interiéru s vaším podpisom

Vo svete je spoločnosť Bontempi Casa známa predovšetkým ako výrobca kvalitného nábytku do jedální - stolov a stoličiek. To je však len začiatok. Postupne sa jej úspech rozrástol na medzinárodnej úrovni a v minulom roku rozšírila svoje portfólio o mnoho ďalších výrobkov. Stala sa oveľa univerzálnejšou, vďaka čomu je možné zariadiť ich nábytkom celý domov. Z tejto myšlienky sa nakoniec stal celý koncept - vedenie spoločnosti posunulo svoj pohľad na celkové zariadenie ešte ďalej a navrhlo celé kolekcie, ktoré nesú určitý dizajnový prvok prenikajúci celým priestorom. Výber konkrétneho materiálu, povrchovej úpravy alebo textúry je povýšený na ústredný bod a táto charakteristika sa potom môže objaviť napríklad na pohovke, knižnici, dizajnovom jedálenskom stole alebo komode v spálni.

luxusný nábytok

(Zdroj obrázku: Katalóg Bontempi Casa)

V praxi je najlepšie vybrať si farebné tóny a materiály, ktoré preferujete. To vám poskytne pomyselnú líniu, ktorá vám nedovolí vybočiť z cesty. Potom prichádza na rad výber konkrétnych výrobkov. Bontempi Casa je ideálna pre náročných klientov, ktorí ocenia individuálny prístup k zariadeniu svojho domova - väčšina výrobkov sa dodáva v rôznych verziách alebo sa dá prispôsobiť. Vybrané kusy nábytku s určujúcim prvkom potom vytvoria základnú zostavu vášho dokonalého interiéru. Je dôležité spomenúť, že rozhodne nejde o to, aby ste všetko zladili so všetkým. Naopak, Bontempi Casa ponúka rafinovanú súhru, kde napríklad nohy stola môžu nápadito a vkusne korešpondovať s detailmi na pohovke a voľne stojacej knižnici.

volne stojacia kniznica

(Zdroj obrázku: Katalóg Bontempi Casa)

V Carelli vám radi pomôžeme s výberom, neváhajte nás kontaktovať. Naši zamestnanci ďaleko presahujú rámec poskytovania pomoci pri predaji. Sme tím vyškolený na to, aby sme na základe podrobných znalostí jednotlivých produktov a ich zaujímavých vlastností navrhli to najlepšie pre vaše priestory. Je potom len na vás, či necháte do svojho interiéru preniknúť prvok triezvych línií v kombinácii s ušľachtilými materiálmi, alebo možno netradičnú a výraznú farbu na kožených detailoch.

Ak tento koncept využijete vo svoj prospech, vytvoríte podmanivý vizuálny dojem a luxusnú súhru všetkých kusov dizajnového nábytku. Viac inšpirácie na túto tému nájdete aj v článku Trend prichádza: Jeden prvok vládne všetkým!