Hľadať

Visionnaire Home Philosophy

Názov Visionnaire Home Philosophy naznačuje, že táto talianska značka je viac ako len výrobca luxusného nábytku. A to aj je. Vďaka úplne výnimočnému prístupu k výrobe, inováciám a dizajnu vznikajú exkluzívne interiéry.

Vďaka silnému a sofistikovanému hodnotovému základu vytvára tím Visionnaire prémiové projekty. Tie čerpajú z umeleckého prístupu k predmetom, ktorými sme obklopení, a vyznačujú sa špičkovou kvalitou, ale aj materiálmi a jedinečnými koncepciami, ktoré posúvajú hranice toho, čo predstavuje luxus. Zameriavajú sa na tých, pre ktorých je ich domov nedotknuteľným osobným priestorom, ktorý spĺňa najvyššie štandardy. Na oplátku sa stáva miestom, s ktorým sa úplne stotožníte.
Filozofia Visionnaire Home je rozprávkovým svetom nábytku a riešení architektonickej hodnoty, koktailom nadčasových, moderných a šokujúcich výtvorov, ako aj paletou, na ktorej môžete pod vedením geniálnych majstrov namiešať všetky farby podľa svojho vkusu. Ak ste naladení na elitný štýl s prímesou extravagancie, Visionnaire môže byť práve pre vás. Vedenie značky ju totiž opisuje ako spojenie podnikateľskej energie s poéziou kreatívnej akcie.

luxusne nehnutelnosti
(Zdroj obrázku: Katalóg Visionnaire Home Philosophy, model Donovan Square)

Luxusný nábytok. Čo znamená Visionnaire?

Absolútnu kvalitu prostredia, v ktorom žijeme. Starostlivý, inšpiratívny dizajn. Ale aj psychofyzickú pohodu, ktorú človek pociťuje ako obyvateľ svojho domova. Ak je tento opis príliš lyrický, predstavte si nezameniteľné predmety, ktoré odhaľujú nielen interiér domu alebo bytu, ale skôr jedinečný koncept. Ten potom zodpovedá vášmu vkusu až do najmenšieho detailu.

"Visionnaire vytvára nielen dizajnový nábytok, ale predovšetkým prestížnu atmosféru."

Výrobky tejto talianskej značky so silnou históriou dokážu zariadiť celú domácnosť - katalóg Visionnaire vám ponúkne jednotlivé kúsky, ako sú fascinujúce pohovky a komody, ako aj luxusné postele, ležadlá, osvetlenie a doplnky, ale pomôže vám aj sformulovať oslnivé kompletné projekty. Ak sa na niečo môžete spoľahnúť, je to istota skvostného predstavenia, ktoré pripomína skôr umeleckú zbierku než katalóg nábytku.

interierovy dizajn
(Zdroj obrázku: Katalóg Visionnaire Home Philosophy)

Vedenie spoločnosti Visionnaire Home Philosophy sídli v Bologni, ale má kancelárie v Dubaji, Londýne, Číne a USA, čím napĺňa lokálne neobmedzenú víziu toho najlepšieho, čo možno nájsť v oblasti interiérového dizajnu. Dizajnéri ako Giuseppe Viganò, Alessandro La Spada, Mauro Lipparini, Armando Bruno a mnohí ďalší prepožičiavajú značke svoj brilantný pohľad na svet okolo seba. Ako uvádza samotné vedenie Visionnaire, všetci tí, ktorí sa angažujú v prospech značky, rozvíjajú nehmotné myšlienky na hmatateľné využitie.

"Každý jednotlivý objekt vyniká pozoruhodnou schopnosťou zapadnúť do svojho prostredia, byť zasadený do kontextu, bez toho, aby zlyhal pri vyjadrovaní svojej vlastnej silnej osobnosti."

interierovy dizajn obyvacky
(Zdroj obrázku: Katalóg Visionnaire Home Philosophy, model Anthem)

Produkty Visionnaire sa stali výraznými ikonami, ktoré žiaria v ambicióznych komerčných a rezidenčných projektoch. Odlišujú sa už vďaka vzácnej kvalite vybraných materiálov, ktorá sa spája s precíznosťou a jedinečným dizajnom. Visionnaire Home Philosophy je viac ako len nábytok, je to špičková vízia, ktorá vytvorí prvotriedny interiér.