Hľadať

Airbnb byty a ich vybavenie

Investičné byty určené na krátkodobé ubytovanie sú stále jednou z veľmi dobrých možností, ako nechať svoju nehnuteľnosť zarobiť, kým vy spíte.

Ak máte skúsenosti s aplikáciou Airbnb (alebo podobnou), určite ste si všimli, že princíp je jednoduchý: čím lepšie recenzie od hostí získate, tým atraktívnejšia je vaša nehnuteľnosť pre algoritmus platformy. A, samozrejme, aj pre ostatných cestovateľov, ktorí hľadajú dokonalý zážitok z ubytovania v súkromí. Ako získať nové príležitosti a lepšie príjmy?


Rozkladací jedálenský stôl na zdieľanie zážitkov

Dizajnový interiér, ktorý spĺňa požiadavky hostí, ktorí sú ochotní zaplatiť vám za ubytovanie viac, je vstupenkou k výrazne lepším cenám, ktoré môžete od návštevníkov požadovať. A ak si predstavíte sami seba na dovolenke, ľahko dospejete k záveru, že aj požiadavky na bezstarostný spánok, peknú a čistú kuchyňu, ako aj príjemný pobyt.

Ukazuje sa, že to, po čom hostia Airbnb túžia najviac, je autentický zážitok z navštívenej krajiny. Nie je vôbec zriedkavé, že hostia si želajú stráviť možno jeden z večerov vo svojom dočasnom "domove" a mať možnosť pohodlne sa najesť, ochutnať gastronomické suveníry z celodenných potuliek a trochu si oddýchnuť od všetkých vnemov. Využite preto tento potenciál a ponúknite svojim hosťom prostredie, ktoré očakávajú, za určitú vyššiu cenu a ponúknite im príjemný pobyt. Aké sú najlepšie riešenia pre apartmány Airbnb?

Bezesporu lze říci, že jsou to právě rozkládací jídelní stoly. V jejich složené podobě jsou designovým kouskem, který nezabere drahocenný prostor, po rozložení nabídnou vstřícné a prostředí určené k luxusnímu strávení drahocenného času.

apartmány k prenájmu
(Zdroj obrázku: Katalóg Ozzio, model Eclipse Legno)

Zahraniční hostia, ktorí sú zvyknutí na určitý štandard, môžu oceniť vizuálnu hodnotu interiéru. Upozorňujeme, že nemusí stáť astronomické sumy. Optimálne je investovať do niekoľkých výrazných kusov dizajnového nábytku, ktoré určia konečný štýl. Ako už bolo spomenuté, je to kvalitná posteľ, sedací nábytok, jedálenský kút a zvyšok môžete doplniť čímkoľvek, čo sa vám páči.

Carelli TIP:

Na tieto účely sa plne hodia stoly od značiek ako Ozzio, Bontempi Casa alebo Cattelan Italia. Odporúčame zamerať sa na jedálenské stoly s keramickou doskou. Vedeli ste, že ide o jeden z najpraktickejších a najodolnejších povrchov?
Okrem toho dokáže ľahko vytvoriť úplne originálny priestor, ktorý vynikne medzi ostatnými v ponuke.

krátkodobé prenájmy

krátkodobý prenájom
(Zdroj obrázkov: Katalóg Cattelan Italia, model Linus Keramik Drive)

V prípade aplikácií, ktoré urýchľujú výber ubytovania v porovnaní so zastaranými, platí dvojnásobne, že si vyberáme očami. Ak ste prenajímateľ, potom je dobrá fotografia bytu vaším prvým a základným reklamným nástrojom. Nezabudnite na to pri nahrávaní fotografií.

Zaujímajú vás ďalšie tipy pre Airbnb? V našom článku Multifunkčný nábytok pre Airbnb bytov nájdete najpraktickejšie modely nábytku na zariadenie investičných bytov.