Hľadať

For Interior 2023 v Prahe

veltrh nabytku

Najväčší veľtrh nábytku a bytových doplnkov v Českej republike, ktorý sa definuje prostredníctvom "všetkého od stavby po interiér". Poznáte ho? Ak nie, nájdite si čas na 19. až 24. septembra 2023. Má svoju tradíciu a úroveň a okrem dizajnových trendov ponúkne aj program plný zaujímavostí.
Pre novú inšpiráciu sa nezabudnite zastaviť v našom showroome, ktorý je vzdialený 10 minút jazdy od výstaviska Letňany.

Klasické remeslo aj nové vízie

Odborný sprievodný program, výber toho najlepšieho nielen z nábytku, riešenia bývania a noviniek pre dom a záhradu. Ale aj neoceniteľná príležitosť konzultovať s výrobcami to, čo vás zaujíma. 
Ste zvedaví na " perličky" z oblasti menšieho nábytku, ktorým by ste chceli dodať šmrnc svojmu domovu, alebo jednoducho chcete vedieť, čo je nové? Plánujete kompletnú rekonštrukciu svojho domu? Potom sa vyberte na prieskum do pražských Letňan. Česká republika je plná talentov. Tak tých mladých, ktorí často dokážu namiešať dokonalý kokteil vitality a inovácií, ako aj stálic, ktoré predstavujú benchmarky dizajnu krajiny našich bratov.

Čo zaujímavé vás čaká? 
Naše odporúčanie rozhodne patrí drevenému nábytku. Portfóliá českých stolárskych firiem ponúkajú veľmi pekný výber. Možno aj preto, že toto remeslo zažíva v poslednom čase malú drevenú renesanciu a ukazuje svoje zlaté dno. Veľké firmy, ale aj projekty jedného človeka dokážu v prezentácii na For Interior, že Česi vedia tvoriť a oceniť krásu. 
Tento veľtrh je teda aj ideálnou príležitosťou objaviť svojich dvorných umelcov, ak si chcete napríklad zariadiť domácnosť nábytkom z dreva navrhnutým na mieru. Ak si však radšej vyberáte z hotových návrhov, ani v jednom prípade nebudete sklamaní. Výrobcovia vám poskytnú cennú inšpiráciu pre drevený nábytok, ktorý je moderným spôsobom, ako dodať interiéru nádych nadčasového luxusu, ktorý nemusí stratiť svoje čaro ani po generáciách a môže váš interiér urobiť pôsobivým už od vchodových dverí. Drevený nábytok však nie sú len stoly a stoličky. Preskúmajte na For Interior 2023 treba možnosti prémiového dreveného obloženia.

Nezabudnime na postele, pretože spánok sa zdá byť každým rokom dôležitejší, však? Uistite sa, že váš odpočinok bude taký kvalitný, ako si želáte. Vedeli ste napríklad, že kvalitný matrac môže ľahko vyvážiť počet hodín odpočinku alebo že postele z prírodných materiálov výrazne prispievajú k dobrému pocitu po prebudení? Budete si môcť pozrieť nielen kvalitné postele, ale aj doplnky, ktoré dodajú nášmu nočnému životu ten správny rozmer: kvalitné látky, vankúše, dekorácie a ďalšie vynálezy, vďaka ktorým sa vaša spálňa stane najobľúbenejším miestom v celom dome. 

Osvetlenie. Všimli ste si, že ak sa v priestore cítite príjemne, výber osvetlenia vždy zohráva svoju úlohu? Ich intenzita, umiestnenie a dokonca aj dizajn prekonajú desiatky iných dekorácií. Ak ste fanúšikom tradičných aj netradičných prístupov, prídete si na svoje. Ako by sa vám páčili napríklad bambusové lampy alebo český krištáľový luster?

Inovatívne technické riešenia majú svoje miesto aj v programe For Interior. Infračervené kabíny, pergoly, kontajnerové moduly, rekuperačné jednotky, terasy, konštrukčné systémy pre fotovoltaické elektrárne. Skrátka to najdôležitejšie, pokiaľ ide o komplexné prevádzkové riešenia pre vaše byty, domy alebo komerčné projekty. 

A nakoniec doplnky, ktoré vám vyrazia dych. Nielen dekorácie, ale všetko, čo súvisí so zmyslovým trendom. Čo to je? Vízia, ktorá hovorí, že dokonalý interiér je taký, ktorý hrá hru vzájomne sa dopĺňajúcich prvkov. Tie vytvárajú požadovanú atmosféru a pocit, že ste vstúpili do rozprávky. Predstavte si napríklad jemné svetlo, oheň v krbe a príjemnú hudbu, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Vedzte, že dokonalý interiér nie je len to, čo vidíme. Na For Interior nájdete exkluzívne produkty, ktoré presahujú rámec bežného: zvukovú akustiku, dizajnové elektrické krby, sklenené priečky, reprodukčnú techniku, ako aj luxusné obklady, dekoračné fólie a dizajnové elektrické krby. For Interior vám ponúkne možnosť načerpať nápady, z ktorých si vytvoríte svoju predstavu o ideálnom domove.

Doprovodný program stojí za to. Od prezentácií značiek, ktoré predstavili svoje know-how, cez praktické informácie o fotovoltaike až po semináre venované virtuálnej realite ako nástroju pre podnikateľov a koncových zákazníkov. Získať môžete aj informácie o drevostavbách, pasívnych domoch a ďalších témach, ktoré rezonujú v dnešnej spoločnosti.

Uvidíme sa tam?

výstava nábytku